موجوساب

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

لطفا برای پشتیبانی از موجوساب و اجازه دادن به ما برای مستقیم نگه داشتن لینک ها بعد از دانلود فایل روی تبلیغات هم کلیک کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Barry Lyndon 1975
جز 250 فیلم برتر با رتبه 203

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Barry Lyndon 1975

خلاصه داستان :بری لیندون (نام اصلی : Barry Lyndon) داستان مردی در قرن ۱۸ که در یک خانواده روستایی ساده به دنیا آمده‌است و با مادرش زندگی می‌کند، عاشق دختر عموی خود می‌شود، موفق به ازدواج با او نمی‌شود. به جنگ می‌رود و پس از آن اتفاقات زیادی در زندگی او پیش می‌آید، با یک کنتس بیوه برای ثروت او ازدواج می‌کند و به این وسیله راه ترقی او باز می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shutter Island 2010
جز 250 فیلم برتر با رتبه 159

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Shutter Island 2010

خلاصه داستان :فیلم جزیره شاتر 2010 ، در سال 1954، یک مارشالِ ایالات متحده، در مورد ناپدید شدنِ یک قاتل تحقیق می‌کند، کسی که از بیمارستان روانی فرار کرده است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wolf of Wall Street 2013
جز 250 فیلم برتر با رتبه 145

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Wolf of Wall Street 2013

خلاصه داستان :گرگ وال استریت (با نام اصلی : The Wolf of Wall Street) جوردن بلفورت با بازی " لئوناردو دی کاپریو " جوانی تازه کار در دنیای بزرگ وال استریت است که با انجام کار های عجیب او شرکت کوچکی تشکیل می دهد و تلاش می کند که راه آسانتری و شاید غیر قانونی برای پولدار شدن پیدا کند، اما همه کارهای او قانونی نیستند و اف بی آی وارد عمل می شود و درگیری او با پیگیری اف بی ای همراه می شود...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Taxi Driver 1976
جز 250 فیلم برتر با رتبه 106

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Taxi Driver 1976

خلاصه داستان :راننده تاکسی فیلمی مهیج روان‌شناسانه نئو نوآر به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و نویسندگی پل شریدر است. فیلم‌برداری آن در شهر نیویورک، کمی بعد از پایان جنگ ویتنام انجام شده‌است. رابرت دنیرو، جودی فاستر، آلبرت بروکس، سیبل شفرد، هاروی کایتل، لئونارد هریس و پیتر بویل ستارگان این فیلم هستند. این فیلم به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و جنجال‌برانگیزترین فیلم‌های تاریخ سینما و همچنین توسط منتقدان، کارگردانان و مخاطبان به‌عنوان یکی از بهترین‌فیلم‌های تمام ادوار شناخته می‌شود. اگرچه این فیلم نامزد 4 جایزهٔ اسکار شد، ولی نتوانست هیچ‌کدام را تصاحب کند. «تراویس بیکل» (دنیرو) که سابقا در ویتنام تفنگدار دریایی بوده، در نیویورک راننده ی تاکسی می شود و چون دچار بی خوابی مزمن است فقط شب ها کار می کند. تباهی و وضعیتی که دوروبرش در شهر می بیند، مایه ی ناآرامی و آشفتگی اوست…