موجوساب

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

لطفا برای پشتیبانی از موجوساب و اجازه دادن به ما برای مستقیم نگه داشتن لینک ها بعد از دانلود فایل روی تبلیغات هم کلیک کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Ammonite 2020

خلاصه داستان :دهه 1840 ، انگلیس ، شکارچی فسیل تحسین شده اما نادیده گرفته شده ، مری آنینگ و زن جوانی که برای بهبود زندگی در کنار دریا فرستاده شده بودند ، یک رابطه شدید برقرار می کنند و زندگی هر دو آنها را برای همیشه تغییر می دهد

زیرنویس فارسی هنوز منتشر نشده است!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم David Attenborough: A Life on Our Planet 2020

خلاصه داستان :داستان یک انسان بیش از هر کس دیگری دنیای طبیعی را دیده است. این مستند ویژگی منحصر به فرد بیانیه شهادت وی است. نحوه رفتار و زندگی و داستان گشت و گذار هایش.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم تسلا Tesla 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم تسلا Tesla 2020

خلاصه داستان :یک حرکت آزاد از مخترع بینا ، نیکولا تسلا ، تعاملات وی با توماس ادیسون و آن دختر جی پی مورگان و پیشرفت هایش در انتقال نیروی الکتریکی و نور است و بردن علم به جلو.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Walk the Line 2005

خلاصه داستان :نگاهی به زندگی جانی کش اسطوره ای از دنیای موسیقی ، از روز های زندگی اش و حضور در مزرعه پنبه آرکانزاس تا به شهرت رسیدن با همراهی سان رکوردر در ممفیس، مکانی که باعث شد او در کنار لویس پریسلی ، جری لی لوئیس و کارل پرکینز به ضبط ترک های موسیقی بپردازد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Imitation Game 2014

خلاصه داستان :در مابین حملات دشمن در جنگ جهانی دوم ریاضی دان انگلیسی به نام آلن تورینگ با هوش و نبوغ خودش تلاش میکند تا با کمک دستیاران و همکارانش کد انیگما (Enigma) را رمز گشایی کند و باعث پیروزی کشورش شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Still Believe 2020

خلاصه داستان :داستان واقعی زندگی جالب و دیدنی ستاره موسیقی مسیحی جرمی کمپ و سفر عشق او که به نظر می آمد عشقش را زا دست داده اما اثبات میشود همیشه امیدی هست و خواهد بود!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Radioactive 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Radioactive 2019

خلاصه داستان :ماجرای فیلم رادیواکتیو (Radioactive) در قرن بیستم میلادی اتفاق می افتد، درباره زندگی علمی و شخصی ماری کوری(کاشف رادیواکتیو) که یک دانشمند زن لهستانی است، می باشد. در طول این فیلم اکتشافات آنها در دوره زندگیشان به همراه پیر کوری به تصویر کشیده شده است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Capone 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Capone 2020

خلاصه داستان :فیلم کاپون 2020 ، این فیلم داستان زندگی آل کاپون 47 ساله را بعد از گذراندن 10 سال زندان دنبال می‌کند که از بیماری فراموشی رنج می‌برد و تحت تاثیر گذشته‌اش قرار گرفته است که...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Butch Cassidy and the Sundance Kid 1969
جز 250 فیلم برتر با رتبه 243

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Butch Cassidy and the Sundance Kid 1969

خلاصه داستان :بوچ کسیدی و سادنس کید (نام اصلی : Butch Cassidy and the Sundance Kid) داستان فیلم در مورد دو دزد و راهزن به نامهای «بوچ» و «ساندنس» است که به قطارها دستبرد می‌زنند. اما یکی از سرقت هایشان طبق برنامه پیش نمی‌رود و گروهی از مردان قانون تا دندان مسلح، شروع به تعقیب آن دو می کنند. وقتی آن دو می فهمند که این گروه تصمیم ندارند دست از تعقیب بردارند، تصمیم می گیرند به بولیوی بروند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spotlight 2015
جز 250 فیلم برتر با رتبه 224

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spotlight 2015

خلاصه داستان :افشاگر (نام اصلی : Spotlight) به روایت داستان یکی از قدیمی‌ترین گروه‌های روزنامه‌نگاری بوستون گلوب به نام گروه روزنامه‌نگاران اسپات‌لایت از روزنامه بوستون گلوب می‌پردازد. آن‌ها از کودک آزاری در یک کلیسای کاتولیک در ماساچوست آمریکا ...