موجوساب

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

لطفا برای پشتیبانی از موجوساب و اجازه دادن به ما برای مستقیم نگه داشتن لینک ها بعد از دانلود فایل روی تبلیغات هم کلیک کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم American Murder: The Family Next Door 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم American Murder: The Family Next Door 2020

خلاصه داستان :در سال 2018 ، شانان واتس 38 ساله و دو دختر کوچکش در کلرادو ناپدید شدند. با ظهور جزئیات دلخراش ، داستان این خانواده در سراسر جهان خبرساز شد و تا مدت ها از یاد نرفت.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Devil All the Time 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Devil All the Time 2020

خلاصه داستان :شهر جنگلی با داستان های ناگفته و عجیب مملو از فساد و بی رحمی که همگی شخصیت های خوب و بد حول کارکتر مرد جوانی می چرخند مردی که برای محافظت از عزیزانش انجام هر کاری را به جان می خرد و این بار مشکلات جدی تر از همیشه به دنبال او هستند.

زیرنویس فارسی هنوز منتشر نشده است!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم آوا Ava 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم آوا Ava 2020

خلاصه داستان :آوا قاتلی مرگبار و حرفه ای که در یکی از سازمان های تاریک و پشت پرده جهانی کار میکند و ماموریت های او اغلب از سمت سازمان است در کنار بازدید از بهترین مکان های دنیا به کار خود می پردازد. زمانی که در یکی از ماموریت های سازمان مسائل اشتباه پیش می رود آوا مجبور می شود برای بقا و نجات خود هر کسی را از سر راهش بردارد.

زیرنویس فارسی فیلم منتشر شد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Eastern Promises 2007

خلاصه داستان :در کوچه ها و پس کوچه های شهر لندن باند های مختلفی مشغول فعالیت هستند و از معروف ترین این باند ها باند روسی است که توسط سیمون و پسر کله شقش کریل اداره میشود. از شرط های عضویت در این باند فراموشی خانواده است و نیکلای که هیچ وابستگی به خانواده نداشته به باند می پیوند و به طرز عجیبی از پله های ترقی بالا می رود به طوری گذشته مجهول او برای همه تبدیل به سوالی عجیب می شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Project Power 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Project Power 2020

خلاصه داستان :مواد مخدر عجیبی در خیابان های شهر در حال پخش شدن است که بر اساس شایعات با مصرف آن در مدت حدودی 5 دقیقه می توانید قدرتی ماورایی به دست آورید و زمانی که دختر نوجوان یک کهنه سرباز جنگ توسط سازنده های این مواد به دلیل نامعلومی دزدیده می شود حالا وظیفه پدر خانواده و سرباز کار کشته قدیمی است تا این امپراطوری نو ساخته تبهکاران را بخاطر دخترش به زیر بکشد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Tax Collector 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Tax Collector 2020

خلاصه داستان :یک "جمع کننده مالیات" یا به خودمانی تر بگویم "مالیاتچی" که با رفیق خودش برای یک رئیس باند محلی کار می کنند، زمانی که رقیب رئیس آنها برای تصاحب دوباره شهر باز میگردد امنیت خانواده مالیاتچی به خطر می افتد و شرایط کم کم دشوارتر از آنچه فکرش را میکردند شد!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Quarry 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Quarry 2020

خلاصه داستان :یک راننده که یک واعظ مسافرتی را جا به جا میکند و در این میان با مشکلات عجیبی سر از کلیسا در می آورد متوجه می شود که رئیس پلیس شهر درگیر کار های مشکوک و بازی های ناجوانمردانه شده است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Spenser Confidential 2020

خلاصه داستان :هنگامی که دو افسر بلند مرتبه در شهر بوستون به قتل میرسند همزمان با آزادی اسپنسر پلیس سابق است که به یکی از همکاران خود حمله کرده است و این قتل هارا به او ربط میدهند و او در این میان همراه با هاوک همدست و هم خانه ای عجیب او به دامن جنایتکاران حمله میکنند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Arkansas 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Arkansas 2020

خلاصه داستان :کایل و سوین به دستور پادشاه آرکانزاس به جایی می روند که هرگز آنجا را به چشم خود ندیده اند و در راه برای آنها داستان هایی در این میان به پیش میاد و معامله ای که اشتباه پیش رفتن آن ممکنه است مرگ را به ارمغان بیاورد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Clover 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Clover 2020

خلاصه داستان :دو برادر که در زمان اشتباهی به شخص نامناسبی بدهکار هستند پس تصمیم به فرار میگیرند و سعی میکنند پولی که درحال جمع آوری آن هستند را حفظ کنند و در عین حال از دست قاتلان اجیر شده فرار کنند.