موجوساب

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

لطفا برای پشتیبانی از موجوساب و اجازه دادن به ما برای مستقیم نگه داشتن لینک ها بعد از دانلود فایل روی تبلیغات هم کلیک کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Once Upon a Snowman 2020

خلاصه داستان :اولین قدم های اولاف هنگام زنده شدن و جستجوی هویت خود در کوههای برفی خارج از آرندل.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Over the Moon 2020

خلاصه داستان :در این موزیکال انیمیشن ، دختری به امید دیدار با یک الهه ماه افسانه ای ، یک کشتی موشکی می سازد و منفجر می شود.

زیرنویس فارسی هنوز منتشر نشده است!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Dragons: Rescue Riders: Secrets of the Songwing 2020

خلاصه داستان :وقتی یک اژدهای موسیقی با صدای زیبا اژدها و مردم هاتسگالور را هیپنوتیزم می کند ، نجات سواران باید راهی برای شکستن طلسم پیدا کنند.

این فیلم در حال ترجمه است...!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Where We Belong 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Where We Belong 2019

خلاصه داستان :سو ، دختر دیوانه ای که احساس می کند در جای اشتباهی به دنیا آمده است. اما دیوانه ترین کاری که او تاکنون انجام داده این است که او در شرف کنار گذاشتن همه چیز ، از جمله دختر خوشگل است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lassie Come Home 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lassie Come Home 2020

خلاصه داستان :داستان درباره لسی است که یک سگ وفادار و بهترین دوست فلو 12 ساله است است. فلو تا زمانی که به خاطر می آورد، او و سگ وفادارش در یک روستای آرام در جنوب آلمان زندگی کرده اند. با این حال، یک روز، آندریاس پدر فلوریان شغل خود را از دست می دهد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The War with Grandpa 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The War with Grandpa 2020

خلاصه داستان :موضوع فیلم بر روی پسری به نام پیتر تمرکز دارد که باید اتاقی را که عاشقش آن است با پدر بزرگ خودش شریک شود و این موضوع برای او قابل قبول نیست! از این جفت او تصمیم میگیرد به هر روشی که به ذهنش می آِد با این کار مخالفت کند و تلاش کند تا اتاقش خودش را دوبار باز پس بگیرد.

زیرنویس فارسی هنوز منتشر شد!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم آوای وحش The Call of the Wild 2020

خلاصه داستان :فیلم آوای وحش (به انگلیسی: The Call of the Wild) در حوالی قرن نوزدهم میلادی، سگی باهوش از نژاد شناخته شده ی اسکاتلندی به نام باک زندگی راحت و مناسبی را در کنار صاحب خود جاج در ایالت کالیفرنیا می گذراند، تا وقتی که یک روز توسط شخصی ناشناس دزدیده می شود و به منظقه‌ای دورافتاده منتقل می شود.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن روح Soul 2020

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن روح Soul 2020

خلاصه داستان :جو گاردنر معلم موسیقی پر ذوق و شوری که حالا اشتیاق خود را به موسیقی از دست داده روح او پس از مرگ باز میگردد تا بتواند خواسته قلبی خودش یعنی اجرای آهنگ سبک جاز را به سرانجام برساند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Mulan 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Mulan 2020

خلاصه داستان :دوشیزه ای جوان و با مهارت در کنار شجاعت بی همتا برای نجات پدر سالمند خود از رفتن به جنگ زره خانوادگی شان را به تن کرده و با عنوان کردن اینکه پسر خانواده است به ارتش ملحق می شود و به میدان جنگ می رود.

زیرنویس قرار گرفت!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم My Spy 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم My Spy 2020

خلاصه داستان :یک مامور معروف و سختگیر سازمان جاسوسی سیا که خود را تخت پوشش مخفی به خانواده ای نزدیک میکند تا مدارک گمشده ای را بیاید در میان میان یک دختر 9 ساله باهوش متوجه شغل اصلی او می شود این گونه داستان این دو نفر با هم شروع میشود.