موجوساب

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

لطفا برای پشتیبانی از موجوساب و اجازه دادن به ما برای مستقیم نگه داشتن لینک ها بعد از دانلود فایل روی تبلیغات هم کلیک کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Clouds 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Clouds 2020

خلاصه داستان :نوازنده جوان Zach Sobiech متوجه میشود که گرفتار سرطان شده و تنها چند ماه برای زندگی او باقی مانده است. با زمان محدود ، او رویای خود را دنبال می کند و آلبومی می سازد ، غافل از اینکه به زودی یک پدیده موسیقی خواهد شد.

در صورت مناسب نبود زیرنویس در کامنت به ما خبر بدهید!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Blackpink: Light Up the Sky 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Blackpink: Light Up the Sky 2020

خلاصه داستان :این مستند داستان زندگی شخصی و حرفه ای اعضای گروه Blackpink و چگونگی طی مسیر توسط آنها برای تبدیل شدن به ستاره های بین المللی را بازگو میکند.

زیرنویس در دو نسخه انگلیسی و فارسی برای دانلود قرار گرفته است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Walk the Line 2005

خلاصه داستان :نگاهی به زندگی جانی کش اسطوره ای از دنیای موسیقی ، از روز های زندگی اش و حضور در مزرعه پنبه آرکانزاس تا به شهرت رسیدن با همراهی سان رکوردر در ممفیس، مکانی که باعث شد او در کنار لویس پریسلی ، جری لی لوئیس و کارل پرکینز به ضبط ترک های موسیقی بپردازد.

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن روح Soul 2020

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن روح Soul 2020

خلاصه داستان :جو گاردنر معلم موسیقی پر ذوق و شوری که حالا اشتیاق خود را به موسیقی از دست داده روح او پس از مرگ باز میگردد تا بتواند خواسته قلبی خودش یعنی اجرای آهنگ سبک جاز را به سرانجام برساند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Still Believe 2020

خلاصه داستان :داستان واقعی زندگی جالب و دیدنی ستاره موسیقی مسیحی جرمی کمپ و سفر عشق او که به نظر می آمد عشقش را زا دست داده اما اثبات میشود همیشه امیدی هست و خواهد بود!

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bill & Ted Face the Music 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Bill & Ted Face the Music 2020

خلاصه داستان :یک مسافرت! یک ماجراجویی عجیب که قرار است به دست آهنگی که دو نوجوان در دست ساخت آن هستند قرار است کالیفرنیا را از دست هیولای عجیب و غریب و ناشناخته ای نجات دهد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Red Shoes 1948
جز 250 فیلم برتر با رتبه 245

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Red Shoes 1948

خلاصه داستان :«بوریس لرمونتوف» (والبروک) مدیر موفق برنامه‏‌هاى نمایشى با «جولیان کراستر» (گورینگ) آهنگساز بااستعداد در باله‏‌ى جدیدى به نام «کفش‏هاى قرمز» همکارى مى‌کند. در این نمایش بالرین جوان اما خوش آتیه، «ویکتوریا» (شیرر)، نقش اصلى را اجرا مى‏‌کند. «جولیان» و «ویکتوریا» دلباخته‌ ى یکدیگر مى‏‌شوند و «لرمونتوف» دچار حسادت...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Green Book 2018
جز 250 فیلم برتر با رتبه 128

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Green Book 2018

خلاصه داستان : یک راننده برای به مقصد رساندن شخصیت دکتر دان شیرلی، که یک پیانیست آفریقایی آمریکایی چیره‌دست است، در تور کنسرت او (کنسرتی که از منهتن تا جنوب عمیق ادامه دارد) استخدام می‌شود. آن‌ها باید به کتاب سبز اعتماد و تکیه کنند تا این کتاب آن‌ها را به سمت موسسه‌هایی هدایت کند که برای یک شخصیت آفریقایی و آمریکایی، امن‌تر از بقیه مکان‌ها است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Some Like It Hot 1959
جز 250 فیلم برتر با رتبه 133

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Some Like It Hot 1959

خلاصه داستان :جو و جری دو نوازنده هستند که به تازگی شغل شان را از دست داده اند و وضع مالی شان بسیار خراب است. آن ها شاهد یک قتل توسط مافیا بوده اند و اکنون مورد تعقیب آن ها هستند. جو و جری در قالب لباس زنانه به گروهی از نوازندگان زن می پیوندد و به کالیفرنیا می روند، جائیکه خود را دفنی و جوزفین می نامند. در گروه دختری ساده و زیبا به نام شوگر با دفنی رابطه ای دوستانه شکل می دهد. اما جوزفین عاشق او شده است و با لباس مبدل خود را میلیونری تن ها معرفی می کند تا دل "شوگر" را برباید. میلیونری پیر نیز عاشق دفنی شده است و دست بردارش نیست.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Amadeus 1984
جز 250 فیلم برتر با رتبه 85

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Amadeus 1984

خلاصه داستان :آمادئوس فیلمی حماسی درام تاریخی به کارگردانی میلوش فورمن است. این فیلم بر اساس نمایشنامه‌ای به همین نام از پیتر شِیفِر ساخته شده‌است. «آنتونیو سالیری» معتقد است که موسیقی موتزارت آوایی الهی است…