موجوساب

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

لطفا برای پشتیبانی از موجوساب و اجازه دادن به ما برای مستقیم نگه داشتن لینک ها بعد از دانلود فایل روی تبلیغات هم کلیک کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Imitation Game 2014

خلاصه داستان :در مابین حملات دشمن در جنگ جهانی دوم ریاضی دان انگلیسی به نام آلن تورینگ با هوش و نبوغ خودش تلاش میکند تا با کمک دستیاران و همکارانش کد انیگما (Enigma) را رمز گشایی کند و باعث پیروزی کشورش شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Summerland 2020

خلاصه داستان :در طول جنگ جهانی دوم ، یک زن انگلیسی "Gemma Arterton" بعد از آنکه تصمیم گرفت برای خلاص شدن از شر یکی از مشکلانش در این سفر پرتحرک زنانه ، عشق و دوستی ، قلب خود را به سمت یک فرد فرار باز کند.

این فیلم هنوز اکران نشده ، تاریخ اکران 10 مرداد 1399

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hotel Rwanda 2004
جز 250 فیلم برتر با رتبه 220

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hotel Rwanda 2004

خلاصه داستان :هتل روآندا (نام اصلی : Hotel Rwanda) پل که مدیر هتل «هزار تپه» در کیگالی است. پس از چندی خشونت های قومی بالا می گیرد و افراد قبیله ی هوتو آغاز به کشتار افراد قبیله ی توتسی می کنند. پل نمی تواند درست روی دست بگذارد و با این که خودش از قبیله ی هوتو است، به پناهندگان توتسی در هتل جا می دهد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Platoon 1986
جز 250 فیلم برتر با رتبه 210

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Platoon 1986

خلاصه داستان :جوخه (نام اصلی : Platoon) یک سرباز جوان در ویتنام زمانی که با ترس‌های جنگ و دوگانگی انسان رو به رو می‌شود، درگیر یک بحران اخلاقی می‌شود و این بحران برای او...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Barry Lyndon 1975
جز 250 فیلم برتر با رتبه 203

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Barry Lyndon 1975

خلاصه داستان :بری لیندون (نام اصلی : Barry Lyndon) داستان مردی در قرن ۱۸ که در یک خانواده روستایی ساده به دنیا آمده‌است و با مادرش زندگی می‌کند، عاشق دختر عموی خود می‌شود، موفق به ازدواج با او نمی‌شود. به جنگ می‌رود و پس از آن اتفاقات زیادی در زندگی او پیش می‌آید، با یک کنتس بیوه برای ثروت او ازدواج می‌کند و به این وسیله راه ترقی او باز می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The General 1926
جز 250 فیلم برتر با رتبه 197

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The General 1926

خلاصه داستان :ژنرال (نام اصلی : The General) در زمان جنگ داخلی آمریکا، جانی گری در زندگی اش دو عشق دارد: یکی لوکوموتیوی به نام ژنرال و دیگری دختری به نام آنابل لی. نیروهای نفوذی شمالی ژنرال را می‌دزدند و در حالی که آنابل لی در یکی از واگن‌هایش به جا مانده، آن را به طرف مناطق خودی می‌برند. جانی یک تنه به تعقیب لوکوموتیوش می‌رود تا ژنرال و آنابل لی را نجات دهد و...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Deer Hunter 1978
جز 250 فیلم برتر با رتبه 179

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Deer Hunter 1978

خلاصه داستان :فیلم شکارچی گوزن (نام اصلی : The Deer Hunter) : فیلمی آمریکایی به کارگردانی مایکل چیمینو و محصول سال ۱۹۷۸ کمپانی یونیورسال استودیوز است. این فیلم که در گونهٔ جنگی-داستانی قرار می‌گیرد، با نام رولت روسی نیز مشهور است.شکارچی گوزن در گرماگرم جنگ ویتنام مایکل ورونسکی به دنبال دوست خود می‌گردد تا او را به خانه‌اش بازگرداند...

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hacksaw Ridge 2016
جز 250 فیلم برتر با رتبه 189

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hacksaw Ridge 2016

خلاصه داستان :فیلم ستیغ اره ای 2016 ، فیلم بر اساس داستان واقعی یک بهیار جنگ در ارتش آمریکا به نام دزموند داس است که حاضر نمی‌شود سلاحی حمل کند اما طی نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم با وجود شلیک‌های بی‌وقفهٔ دشمن، یک‌تنه جان بیش از 75 نفر از هم‌رزمانش را نجات می‌دهد و در نتیجه موفق به دریافت مدال افتخار از دستان رئیس جمهور هری ترومن می‌شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Bridge on the River Kwai 1957
جز 250 فیلم برتر با رتبه 169

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Bridge on the River Kwai 1957

خلاصه داستان :فیلم پل رودخانه کوای؛ فیلمی حماسی جنگی به کارگردانی دیوید لین است. داستان در دوران جنگ جهانی دوم، زمانی که ژاپن نیز وارد جنگ شده است رخ می دهد. آنها در برمه از اسرای جنگی متفقین بیگاری می کشند. در این اردوگاه که گریز از آنجا تقریبا ناممکن است، اسرا وضعیت مطلوبی ندارند. از طرفی دیگر ژاپنی ها از آنها می خواهند بر روی رودخانه کوای یک پل برای خط راه آهن احداث کنند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Gone with the Wind 1939
جز 250 فیلم برتر با رتبه 165

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Gone with the Wind 1939

خلاصه داستان :آوریل سال 1861، عمارت عظیم تارا در آتلانتا. « اسكارت اوهارا » در مى‏یابد كه مرد رؤیایى‏اش، « اشلى ویلكس » به او علاقه‏ اى ندارد و در صدد است با « ملانى همیلتن » ازدواج كند. اما از طرف دیگر « رت باتلر » عضو بدنام یك خانواده‏ ى ثروتمند ساكن چارلستن دل‏باخته‏ « اسكارلت » سرزنده مى‏‌شود و در او ویژگى‏‌هایى شبیه به خود پیدا مى‏‌كند.