موجوساب

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

لطفا برای پشتیبانی از موجوساب و اجازه دادن به ما برای مستقیم نگه داشتن لینک ها بعد از دانلود فایل روی تبلیغات هم کلیک کنید.

دانلود زیرنویس فارسی سریال The World at War

دانلود زیرنویس فارسی سریال The World at War

خلاصه داستان :این مستند به گفتگو با بسیاری از فرماندهان و سران ارتش های متفقین و متحدین پرداخته که از بخش های جنجالی و دیدنی این مستند می باشد. همچنین در این مستند می توانید تصاویر بسیاری جالب و پرهیجانی از نبردها، عملیات های گسترده و در گیری های سرنوشت ساز جنگ جهانی دوم مشاهده کنید.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Warrior

دانلود زیرنویس فارسی سریال Warrior

خلاصه داستان :در زمان جنگهای تانگ در اواخر دهه 1800 ، Ah Sahm ، یک اعجوبه هنرهای رزمی که از چین تا سانفرانسیسکو سرچشمه می گرفت ، در پایان به یک مرد کلاهبردار برای قدرتمندترین انبر در محله چینی تبدیل شد.

فصل دوم قسمت 3 اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Rome

دانلود زیرنویس فارسی سریال Rome

فصل دوم به طور کامل اضافه شد.(فرمت SRT)

دانلود زیرنویس فارسی سریال وایگینگ ها Vikings

خلاصه داستان :سریال وایکینگ ‌ها (Vikings) درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند. رگنار با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در مقام پادشاهی ببیند...

دانلود زیرنویس فارسی سریال Chernobyl

دانلود زیرنویس فارسی سریال Chernobyl

خلاصه داستان :در اوکراین شمالی در سال 1986 انفجاری در نیروگاه اتمی چرنوبیل در نزدیکی ایالت پریپیات رخ می دهد. اولین صحنه نخستین قسمت با حضور پروفسور والری لگاسوف آغاز می شود و آن جمله معروفش که می گوید "بهای دروغ چیست"....

دانلود زیرنویس فارسی سریال Arthdal Chronicles

دانلود زیرنویس فارسی سریال Arthdal Chronicles

خلاصه داستان :در زمان های باستان سرزمینی به نام آرتدال وجود داشته است. یون سام با این سرنوشت به دنیا آمده که فاجعه ای را برای Arthdal به ارمغان آورد. به دلیل تلاش های مادر برای نجاتش، وی سختی های زیادی را پشت سر می گذارد و بزرگ می شود.

فصل دوم و سوم اضافه شد.