موجوساب

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

لطفا برای پشتیبانی از موجوساب و اجازه دادن به ما برای مستقیم نگه داشتن لینک ها بعد از دانلود فایل روی تبلیغات هم کلیک کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم In My Room 2018

دانلود زیرنویس فارسی فیلم In My Room 2018

خلاصه داستان :یک مرد بی حوصله ناگهان متوجه می شود همه اطرافیانش ناپدید شده اند هرچند مطمئن نیست که چه اتفاقی افتاده است اما هر کسی که او میشناخته حال ناپدید شده است.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lassie Come Home 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Lassie Come Home 2020

خلاصه داستان :داستان درباره لسی است که یک سگ وفادار و بهترین دوست فلو 12 ساله است است. فلو تا زمانی که به خاطر می آورد، او و سگ وفادارش در یک روستای آرام در جنوب آلمان زندگی کرده اند. با این حال، یک روز، آندریاس پدر فلوریان شغل خود را از دست می دهد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Fargo فصل چهارم
جز 250 سریال برتر با رتبه 34

دانلود زیرنویس فارسی سریال Fargo فصل چهارم

خلاصه داستان :در سال 2006، رهگذری به نام لورنه مالوو وارد شهری کوچک در مینه‌سوتا شده و ساکنان شهر را از حمله نماینده بیمه لستر نیگارد را با خشونت و کینه توزی خود تحت تاثیر قرار می دهد.

قسمت 5 از فصل چهارم اضافه شد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال تاریک Dark

دانلود زیرنویس فارسی سریال تاریک Dark

خلاصه داستان :سریال تاریک (به انگلیسی: Dark) پس از گمشدن یک نوجوان در یکی از شهر های حومه ای آلمان به نام وایندن، ترس و استرس تمام شهر را در بر میگیرد. در حالی که همه ی بزرگسالان شهر درحال پنهان کردن رازهای خود از همدیگر هستند، تعدادی از نوجوانان شهر نا امیدانه به دنبال دوست گمشده شده خودشان میگردند و به دنبال آنچه که از خودش به جا گذاشته است راهی جنگل اطراف شهر می شوند.

سه فصل به طور کامل اضافه شدند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Imitation Game 2014

خلاصه داستان :در مابین حملات دشمن در جنگ جهانی دوم ریاضی دان انگلیسی به نام آلن تورینگ با هوش و نبوغ خودش تلاش میکند تا با کمک دستیاران و همکارانش کد انیگما (Enigma) را رمز گشایی کند و باعث پیروزی کشورش شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Rising High 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Rising High 2020

خلاصه داستان :سقوط و سعود عجیب نمودار ها در کنار دلال های فاسد املاک که با توهم جمع آوری پول در گرداب کلاهبرداری درگیر حرص و آز و حتی مواد مخدر شده اند و همگی اینها در کنار هم شرایط داستان عجیب این فیلم است!

این فیلم هنوز اکران نشده است.